Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

04 - 07 Haziran 2020 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Yerleşkesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir.

Kayıt ve Danışma Masaları

Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 04 Haziran 2020 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 04 - 07 Haziran 2020 tarihleri arasında 08:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz "Medula Organizasyon" personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

İptal Şartları

Kayıt ücretleri iadesi ile ilgili olarak; İptaller 1 Nisan 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretin tamamı, 1 Nisan 2020 - 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretin %50'si iade edilecektir. 15 Mayıs 2020 tarihinden sonra yapılan iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.
Tüm iadeler, kongre bitiminden sonraki 30 takvim günü içerisinde iptal talebinde belirtilecek banka hesap numarasına Havale / EFT şeklinde yapılacaktır.